Як правильно перевезти вантаж у м. Тернопіль

Правильне перевезення вантажу визначається наступними факторами:

  • стійкість вантажу в дорозі — прийнятний тиск на дорозі
  • технічні умови допуску транспортних засобів до руху

Всім зрозуміло, що коли більша маса вантажу розміщується близько до передньої сторони транспортного засобу, більшим навантаженням буде передова вісь автомобіля. І навпаки, коли більша частина вантажу знаходиться в задній частині автомобіля, задня вісь буде більш перевантажена.
Постає питання — як покласти навантаження на вантажний ящик транспортного засобу, щоб навантаження на всі його осі було досить рівним? Чи потрібні послуги вантажників тернопіль чи можна справитись самому з власним інструментом?

Для цього використовується план зарядки транспортних засобів, виданий виробником для кожного типу транспортного засобу.
Отож, перевезення вантажів є операцією, при якій перевізники повинні дотримуватися суворо визначених правил. В іншому випадку вони можуть становити небезпеку на дорозі та в місті Тернопіль. За оцінками, кожна четверта аварія вантажівки спричинена неправильно закріпленим вантажем! Нижче ми представляємо 5 основних правил перевезення вантажів:

  • Навантажувач не можна перевантажувати. Отже, навантаження на транспортний засіб не повинно перевищувати допустиму загальну вагу. Дотримання цього правила контролюється Інспекцією дорожнього транспорту.
  • Розміщуючи вантаж на транспортному засобі, ви повинні переконатися, що він не перевищує допустимі навантаження на вісь вантажівки на дорозі. Крім того, навантаження не повинно впливати на стійкість транспортного засобу або перешкоджати його керуванню.
  • Вантаж слід ізолювати, щоб не впливати на оточення неприємними запахами, шумом тощо.
  • Закріплення вантажу слід виконувати із застосуванням пристроїв, які захищатимуть від небажаних подій (наприклад, зсув вантажу під час руху).
  • Особливу увагу слід приділити вільним вантажам і надійно закріпити їх через ризик розливу.