Головне управління Держсанепідслужби у Волинській області інформує, що робота зі зверненнями громадян протягом 2015 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових документів.
Протягом 2015 року до Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області (в тому числі відокремлених структурних підрозділів) надійшло 166 звернень від мешканців Волинської області.
У порівнянні з 2014 р. (216 звернень) загальна кількість звернень зменшилась на 50. Кількість звернень за 2015 рік, що надійшли поштою (49), на особистому прийомі (37), від органів влади (32) та від інших органів, установ (48). За ознакою надходження первинних (142), повторних (16), дублетних(6) та неодноразових( 2) звернень.
За категоріями авторів звернень які надійшли до Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області переважають інші категорії (155 звернень).
Моніторинг надходжень звернень громадян до Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області за 2015 р. в порівнянні з 2014 р. свідчить про значне зменшення кількості звернень від жителів Горохівського, та Любомльського районів.
За спектром і характером основних питань, з якими звертались мешканці області до Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області за 2015 р.:
1) охорона здоров’я – 41, або 24,6%, недотримання санітарно-епідеміологічних норм, вплив електромагнітного випромінювання;
2) житлова політика — 32, або 19,2%, питання незадовільних умов проживання в наслідок утримання в неналежному санітарному стані сусідніх квартир, вбудованих кафе, а також умов проживання в приватному секторі;

3) питання комунальне господарство – 25, або 15%, як правило питання щодо благоустрою територій,
4) екологія та природні ресурси – 21, або 12,6%, забруднення атмосферного повітря, неналежне поводження з відходами, ліквідації сміттєзвалища;
5) діяльність місцевих органів виконавчої влади – 3, або 1,8%.
Із загальної кількості звернень громадян, вирішено позитивно – 61 (36,7%), надано роз’яснення – 67 (40,3%), надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» — 33 (19,8%), не підлягають розгляду – 1 (0,6%), відмовлено у задоволені – 4 (2,4%).
Прийом громадян з особистих питань в Головному управлінні Держсанепідслужби у Волинській області здійснювався згідно з графіком і Порядком організації та проведення особистого прийому посадовими особами Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області.
Крім того, з метою своєчасного розгляду звернень громадян та належної виконавської дисципліни та уникнення порушень контрольних термінів, щопонеділка на оперативних нарадах розглядається питання виконавської дисципліни, крім того працівниками сектору документообігу та інформаційного забезпечення систематично здійснюється нагадування щодо термінів розгляду звернень громадян.
Аналіз звернень громадян щоквартально розміщується на сайті Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області.