🎄Провести новорічно-різдвяні свята вдома з членами вашої родини — найкращий спосіб захистити себе та своїх близьких у часи пандемії COVID-19.
Якщо ж ви вирішите святкувати разом з іншими, збирайтеся невеликою компанією до 10 осіб або менше. Візьміть до уваги, що святкування в приміщенні більш небезпечні, аніж на відкритому повітрі.
Якщо ви або ваші близькі мають симптоми грипу або COVID-19, скасуйте вечірку й залишайтеся вдома. Пам’ятайте, що люди без симптомів або які нещодавно одужали і мають негативний тест, усе ще можуть поширювати вірус.
Дотримуйтеся простих правил, аби захистити й себе і ваших близьких під час святкувань!
🔹Носіть маску в приміщенні та на відкритому повітрі, переконайтеся, що маска закриває й ніс і рот. У холодну погоду одягайте маску під шарф, лижну маску.
🔸Зберігайте запасну маску на випадок, якщо ваша стане вологою від дихання або від снігу чи дощу.
🔹Дотримуйтеся фізичної дистанції. Пам’ятайте, у приміщенні або на вулиці у вас більше шансів інфікуватися або поширити COVID-19, якщо ви перебуваєте в тісному контакті з іншими людьми.
🔸Наскільки це можливо уникайте скупчення людей і погано провітрюваних приміщень. Періодично відкривайте вікна і двері, аби провітрити кімнату.
🔹Часто мийте руки водою з милом принаймні 20 секунд, особливо після того, як ви перебували в громадському місці, чхали чи кашляли та перед їжею. Якщо такої змоги немає, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, що містить щонайменше 60 % спирту. Не торкайтеся руками маски, очей, носа та рота.