Із початком війни в Україні зросли ризики інфекційних захворювань, зокрема, кишкових інфекцій. Багато хто зараз живе, або проводить час у спеціально облаштованих місцях для перебування переселенців/біженців. Організація харчування для такої великої кількості людей вимагає дотримання певних правил для запобігання гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Гострі кишкові інфекції – одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, котрі можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай, їх спричиняють бактерії чи віруси, які потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою, через брудні руки і предмети побуту.

Найчастіше збудники кишкових інфекцій містяться у сирій їжі тваринного походження (м’ясо, яйця, непастеризоване молоко, морепродукти), немитих фруктах та овочах.

Найпоширеніші симптоми гострих кишкових інфекцій – слабкість, підвищення температури, біль у животі, нудота, блювота і діарея.

Щоб уникнути виникнення і поширення гострих кишкових інфекцій зверніть увагу на правила безпечної організації харчування для великої кількості людей.

При перших симптомах гострих кишкових інфекцій звертайтеся до лікаря.

За матеріалами ЦГЗ МОЗ: https://phc.org.ua/

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та МОЗ України.