Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що зараз вакцинують усіх медиків, військових на фронті, соціальних працівників, священнослужителів та людей старших 80 років.

Якщо ви є в переліку — про запис у чергу або ж реєстрацію на щеплення проти COVID-19 (залежно від того, який етап вакцинальної кампанії) подбає ваш роботодавець.

Алгоритм запису для роботодавців :

  1. Регіональні координатори з вакцинації поінформують управлінців кожної сфери, зокрема керівників закладів, про початок вакцинації цієї цільової групи та звернуться з проханням щодо формування списків.
  2. Керівники закладів передають ці списки регіональному координатору з вакцинації.
  3. Керівники закладів готують приміщення для вакцинації та домовляються з регіональним координатором про день та час візиту мобільної бригади.
  4. У призначений день і час проводять вакцинацію за списком.
  5. Важливо не забути взяти із собою на вакцинацію копію про підписання декларації з сімейним лікарем або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).

До відома:  на Волині діють 64 пункти щеплень від COVID-19.

Персонал усіх пунктів пройшов відповідні навчання та сертифікований для роботи із вакцинування населення. Протягом навчальних тренінгів медпрацівники, зокрема, відпрацювали навчики і техніку введення вакцини, надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій, правила спостереження за вакцинованими (що має тривати 30 хвилин), вимоги до організації тимчасових та постійних пунктів щеплень.

Станом на 12 квітня першу дозу вакцини Covishield/AstraZeneca отримали 9753 волинянина.

Ознайомитись із переліком пунктів щеплень від COVID-19 можна на сайті за посиланням https://www.volynphc.org.ua/perelik-punktiv-shheplen-vid…/

Підготовлено за даними Міністерства охорони здоров’я України https://www.facebook.com/moz.ukr/photos/a.300751836754595/1826703730826057/

Дізнавайтеся більше про заходи протидії COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.