Склад вакцин проти COVID-19 залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.

В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Вакцини AstraZenecа різних виробників мають однаковий склад.

Важливо знати склад, щоб уникнути можливої алергічної реакції після щеплення. Якщо ви маєте підозру, що у вас можете бути алергічна реакція, обов’язково зверніться до вашого сімейного лікаря чи терапевта найближчої лікарні.

 До відома: 13 квітня 2021 року у Волинську область для вакцинації маломобільних груп населення  прибуло 2080 доз вакцини CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech.

Зокрема вакциною щеплюватимуть людей, котрі не можуть самостійно прибути до стаціонарних пунктів щеплення та тих, хто за ними доглядає, а також працівників поліції та вчителів, котрі будуть задіяні у проведенні ЗНО.

CoronaVac — це однодозна вакцина, розрахована на два щеплення. Першою дозою розпочнуть щеплювати вже від сьогодні, 14 квітня 2021 року. Другу дозу вакцини робитимуть через 28 днів після першої.

Запис на вакцинацію проводився через сімейних лікарів, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та через додаток «Дія».

Проводитимуть щеплення на Волині дві бригади. 

 

Підготовлено за даними Міністерства охорони здоров’я України:   https://www.facebook.com/moz.ukr/photos/pcb.1827592050737225/1827591954070568/