02.08.2019р. лікарі ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» прийняли участь в відеоконференції на тему: «Основні аспекти розслідування спалахів кишкових захворювань: результати аналізу даних за 2016-2018 роки».

Конференція проходила за участю експертів Інтервеційної епідеміологічної служби (програма підготовки з польової епідеміології), діяльність котрої впроваджується Центром громадського здоров’я за підтримки Центрів профілактики та контролю за захворюваннями Сполучених Штатів Америки, Агенства зі скорочення військової загрози Міністерства оборони США  та  Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та спрямована на посилення потенціалу кадрових ресурсів системи охорони здоров’я  України задля покращення контролю за захворюваннями та протидії спалахам інфекційних захворювань, отримання достовірних даних про стан здоров’я населення, проведення епідеміологічних досліджень за актуальними темами.

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».