За останню добу  в області зареєстровано 4 випадки кору — два випадки у м. Володимир-Волинський,  по одному у м. Ковель та Луцькому районі. З числа хворих — двоє школярів, один учень професійного ліцею та вихованка ДНЗ. Кількість захворілих з початку року зросла до 99. Найбільше хворих у Турійському районі – 29 осіб, м. Володимир – Волинський — 28 осіб, Луцькому районі та м. Ковелі — по 9.

Уражено 20 навчально-виховних закладів області, в котрих зареєстровано по 1 – 2 випадки захворювання.

Продовжується проведення профілактичних та протиепідемічних заходів по ліквідації 5 зареєстрованих в області спалахів кору. Кількість захворілих у школі № 5 м. Володимир-Волинський збільшилась на 1 особу, зрісши до 5 випадків. В інших закладах кількість хворих не змінилась і становить: опорний заклад НВК-ЗОШ 1-Ш ст. смт Турійськ – 18 випадків, школа №2 м. Володимир-Волинський – 9 випадків, Володимир-Волинська гімназія імені Цинкаловського – 4 випадки, школа с. Луковичі Іваничівського району — 3 випадки.       

В епідемічний процес залучено 13 адміністративних територій області (67%). Не реєструється захворюваність лише в 6 регіонах області (Ратнівському, Шацькому, Старовижівському, Любешівському, Локачинському районах та м. Нововолинськ).

Нагадуємо, що ліків від кору не існує. Зупинити спалах може тільки вакцинація. Закликаємо батьків захистити своїх дітей та зробити їм профілактичне щеплення проти кору. Вакцина є у наявності в усіх регіонах.