Відсьогодні в пунктах АТ «Укрпошта» області можна зробити щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 особам похилого віку.

З метою здійснення  належного епіднагляду, збільшення  обсягу  імунізації проти коронавірусної хвороби  у віковій групі епідризику людей похилого віку здійснено моніторингові візити  у відділення Укрпошти, де будуть проводитися щеплення вказаним особам.

Тому працівниками структурних підрозділів ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  здійснено моніторингові візити в поштові відділення АТ «Укрпошта», де проводиться вакцинація людей похилого віку.

В ході моніторингових візитів лікарями-епідеміологами проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації серед відвідувачів  відділення.

За результатами епідеміологічного нагляду з числа захворілих по області на COVID-19 — 18,3% це особи старше 65 років. Згідно статистичних даних летальність людей старше 60 років в області становить 83,2% від загальної кількості померлих від COVID-19. Всі померлі в анамнезі хвороби мали супутні захворювання, домінуючими з яких є серцево-судинні, цукровий діабет та ожиріння та нещеплені від COVID-19. Тому, вакцинація даної категорії населення є надзвичайно важливою, оскільки особи похилого віку відносяться до групи підвищеного ризику.

Важливо пам’ятати! Люди похилого віку є однією з груп ризику тяжкого перебігу COVID-19 та смерті від нього, оскільки часто мають хронічні захворювання.

Тому, щоб запобігти тяжкому перебігу, ускладнень та летальних випадків на території області у відділеннях АТ «Укрпошта» можна зробити щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 особам старше 60 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та сайт МОЗ України.