30 та 31 березня 2021 року Бюро ВООЗ в Україні, спільно з Міністерством охорони здоров’я, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та іншими партнерами проведено координаційну зустріч з питань безпеки вакцин, готовності до криз та кризової комунікації в рамках вакцинації від COVID-19 в Україні.

В заході прийняли участь регіональний координатор з проведення вакцинальної кампанії від COVID-19 в області, представники підрозділів з питань охорони здоров’я, представник регіональної групи з оперативного реагування на надзвичайні події після імунізації (НППІ), представник регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, регіональні спеціалісти з комунікації. В зустрічі прийняла участь завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Ірина Єнжиєвська – відповідальна особа за проведення вакцинальної кампанії від обласного лабораторного центру .

Під час заходу розглянуто загальні принципи проведення кампаній з імунізації проти COVID-19, стандарти та вимоги встановлені ВООЗ, ключова інформація про вакцини та фармаконагляд за ними, питання безпеки вакцинації. Кінцевою метою зустрічі була розробка Регіонального плану дій з готовності до криз та управління ризиками в області.

Загалом в заході, що проходив офлайн, прийняло участь 250 осіб із усіх областей України. Він проводився в рамках спільної діяльності Уряду Великобританії та ВООЗ з підтримки впровадження вакцинації проти COVID-19 в Україні. Він надав можливість учасникам з регіонів обговорити запитання та занепокоєння щодо впровадження вакцинації, консолідувати зусилля зацікавлених сторін для розробки єдиного загальнодержавного підходу до безпеки імунізації в Україні.

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» та сайт МОЗ України.