З настанням погожих теплих днів, пори дачних робіт та відпочинку на природі, люди намагаються провести час, подалі від міського гаму. Однак, тут є можливість піддатись небезпекам, від нападу кровососних комах до вживання недоброякісних харчових продуктів при організації пікніків.

Тому, вкрай важливо при виході на природу враховувати небезпеку ризиків, зокрема, паразитарних захворювань (ехінококозу, аскаридозу, токсокарозу,  трихурозу, дирофіляріозу) та інших кишкових інфекцій, якими можливо заразитись при вживанні м’ясної продукції, в т.ч. приготованої в природних умовах на вогнищі.

Паразитологічною лабораторією ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» щорічно виявляються вище згадані гельмінти. Так, за минулий рік на наявність гельмінтозів обстежено понад 210тис. осіб, при цьому виявлено понад 2 тис. інвазованих хворих (1,2%). Лабораторно підтверджувались захворювання: трихурозом (складає до 3% всіх гельмінтозів); токсокарозом (до 1%), в одиничних випадках виявлявся дирофіляріоз та ехінококоз.  При чому, понад 60% захворілих осіб звернулись за медичною допомогою саме після організації пікніків.

Наприклад, зараження людей трихінельозом і теніозом часто  відбувається при вживанні не якісно термічно обробленого м’яса (в основному свинини). Небезпечні в цьому плані сирокопчені вироби (бекон, ковбаси тощо).

За минулий  рік у нашій лабораторії досліджено на наявність трихінел 18 проб м’яса свинини.

З метою попередження глистних інвазій, вкрай важливо: не купувати м’ясо невідомого походження на стихійних ринках, а в процесі приготування страв чітко дотримуватись технології — прожарювати (чи проварювати) м’ясо до повної готовності, ретельно мити овочі і фрукти перед їх вживанням та захищати продукти  харчування від мух.

Характерно, що для яєць гельмінтів основним місцем існування є предмети зовнішнього середовища, в першу чергу грунт. Тому, важливо у період дозрівання свіжих овочів та фруктів, звернути увагу на можливість їх інфікування гельмінтами (аскарида, токсокара) та цистами найпростіших.

Поширеним в області є аскаридоз, що складає до 30% від всіх гельмінтозів, захворюваність яким в 2016 році в області зросла на 12% (захворіло 840 осіб). А такими гельмінтами можливо заразитись при вживанні немитої продукції (наприклад полуниці, листя салату, петрушки, кропу та іншої городини).

Враховуючи вищезаначене, працівники обласного лабораторного центру радять волинянам для діагностики гельмінтозів, звертатись до паразитологічної лабораторії нашої установи, яка є однією з небагатьох в області, що проводить паразитологічні дослідження методом імуноферментної аглютинації (ІФА). А ціни на такі дослідження є прийнятні (в межах 50грн), порівняно із більшістю приватних лабораторій (наприклад, у лабораторії «Сінево» вартість аналогічних досліджень є від 160 грн.).

  Попередити захворювання гельмінтозами допоможе просте дотримання санітарно-гігієнічних правил: миття овочів та фруктів перед їх вживанням, обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування туалету і після контакту з домашніми тваринами. Також важливо проводити якісне миття з ошпарювання кропом іграшок в дитячих колективах.

Головне, пам’ятати — попередити будь-яку хворобу (надто гельмінтози) набагато простіше, ніж потім лікувати, витрачаючи  і час і кошти.