Наталія Янко — в.о. директора ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» відвідала цьогорічний благодійний концерт, який вже 16 років відбувається в Національній опері України за ініціативи трудового колективу Інституту «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя», котрий очолює доктор медичних наук, професор Микола Гергійович Проданчук.

В заході також прийняла участь Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, котра впевнена, що ті з них, хто був присутнім в залі, як і вона щиро вдячні організаторам за прекрасну традицію благочинного святкового заходу. Своєрідна місія плекання миру і гармонії, віри і довіри між собою і державою.

Симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом диригента Германа Макаренка, камерний хор «Кредо», художній керівник – Богдан Пліш та інші виконавці, подарували музику позитивних емоцій, що викликаланадію, радість, гордість, вдячність та любов. Благодійний концерт був приурочений Дню збройних сил України та людям, які віддають себе служінню Україні. Віддача, яка на сьогодні потребується від наших воїнів та від наших лікарів для рятування життя українців, спокою, миру, є дуже важливою.