В травні поточного року відбувся навчальний цикл тематичного удосконалення лікарів/повторного підвищення кваліфікації викладачів «Сучасні аспекти громадського здоров’я» на базі Навчально-наукового центру — Українського тренінгового центру сімейної медицини (ННЦ УТЦСМ) НМУ імені О.О. Богомольця, у співпраці та за підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який виконує в Україні компанія Deloitte Consulting Overseas Projects, LLС. В даному тренінгу прийняла участь Наталія Янко, в.о. директора ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

Зазначений навчальний курс підготовлено завдяки гранту Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» за напрямком «Розробка сертифікованої навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я». В результаті плідної співпраці міжнародного колективу українських і американських викладачів — експертів в рамках проекту було адаптовано програми громадського здоров’я Університету штату Каліфорнії, Сан-Франциско та на їх основі розроблено та  успішно проведено перший раз в пілотному форматі та два рази в плановому порядку вищезазначений  чотиритижневий навчальний цикл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Він орієнтований на оперативну підготовку фахівців, які задіяні у впровадженні регіональних стратегій у сфері громадського здоров’я тамедичних кадрів закладів охорони здоров’я, що співпрацюватимуть з ними і, насамперед, закладів первинної медичної допомоги.

Отримані знання будуть використані для розбудови системи громадського здоров’я в області та підготовки необхідних фахівців.