ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» спільно з ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та із Східноєвропейським національним університетом ім. Л.Українки 14.09.2018 року провели  дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію профільними підрозділами обласних державних адміністрацій, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції.

Дебати проводились в рамках реалізації проекту «Дебати в регіонах щодо розвитку сільських територій в контексті Угоди про асоціацію», який виконує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу»  за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української сторони Платформи громадського суспільства Україна-ЄС.

В дебатах прийняли участь представники державної влади, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Волинської облдержадміністрації, виробники аграрної та харчової продукції. Обговорено зміст та взаємозв‘язок євроінтеграційних зобов‘язань у сфері стандартизації, забезпечення безпеки та якості сільгосппродукції та продуктів харчування, інноваційного розвитку підприємств аграрного та харчового сектору та розвитку сільських територій,  а також забезпечення принципу пріоритетності здоров’я населення в умовах інтеграції в ЄС