У нинішні непрості часи хочемо нагадати про кілька важливих речей, які за щоденними справами і тривогами можуть відійти «на задній план»:

     Життя і здоров’я кожного з нас надзвичайно цінні, потрібні та важливі! Тому закликаємо, щоб ви нагадували собі ці слова і не нехтували простими правилами збереження здоров’я.

     Здоров’я — це не лише відсутність хвороб або фізичних патологій, а стан повного фізичного, психічного та соціального добробуту. Усі ці три аспекти здоров’я тісно взаємопов’язані, тому важливо дбати про кожен із них.

     Фізичне здоров’я: забезпечує енергію для повсякденного життя, полегшує адаптацію до навколишнього середовища, підвищує наші шанси уникати травм і швидко одужувати.

     Психічне здоров’я: передбачає адекватне сприйняття дійсності, уміння усвідомлювати та висловлювати свої почуття, розвинене почуття відповідальності за себе.

     Соціальне здоров’я: є здатністю ефективно спілкуватися та налагоджувати здорові взаємостосунки, адаптуватися до соціальних норм і правил, що існують у суспільстві.

     Бережіть себе та будьте здоровими!

Джерело- фейсбук-сторінка ЦГЗ МОЗ:  https://www.facebook.com/phc.org.ua/posts/pfbid0bQthBiSK3LQV4Ue1F9zUqCKqLsKyZMAhj8D9CEMxPuYK7Rwc7snLRrcz5TyW9f6bl

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та МОЗ України.