Сьогодні, 2 квітня, щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca отримали 10 фахівців обласного лабораторного центру ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». Це лікарі – епідеміологи, помічники лікарів – епідеміологів, середній медперсонал, котрі беруть безпосередню участь у заходах з протидії пандемії коронавірусної хвороби.

AstraZeneca/Oxford — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведської компанією AstraZeneca. Вакцина, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), має локальну (торговельну) назву Covishield, схвалена ВООЗ для екстреного застосування Дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

 

 

 

 

 

Усього з початку вакцинальної кампанії першу дозу вакцини отриманали 112 фахівців обласного лабораторного центру та структурних підрозділів ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

Нагадуємо, вакцинація — це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» та сайт МОЗ України.