Сьогодні, 30 березня, щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/ AstraZeneca отримали 6 фахівців Камінь-Каширського міжрайонного відділу.

Усього з початку вакцинальної кампанії першу дозу вакцини отриманали 102 фахівці обласного лабораторного центру та структурних підрозділів ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». Це лікарі – епідеміологи, лікарі – вірусологи, помічники лікарів – епідеміологів, котрі беруть безпосередню участь у заходах з протидії пандемії коронавірусної хвороби.

Нагадуємо, що з 22 березня розпочався другий етап вакцинації. На цьому етапі щеплюватимуть медичних працівників та інший персонал закладів охорони здоров’я, літніх людей віком від 80 років і працівників соціальної сфери. Вакцинація здійснюється у пунктах щеплення та мобільними бригадами з імунізації.

Записатися до списку очікування на вакцинацію можна за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19. 

Зараз в Україні здійснюється імунізація вакциною Covishield/AstraZeneca виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина ефективна та безпечна. Дозвіл на її використання дали Всесвітня організація охорони здоров’я, Велика Британія, Європейський Союз, Індія та Канада.

25 березня 2021 року в Україну прибули перші 215 тис. доз вакцини від COVID-19 CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Перш ніж вакцина поступить в регіони, вона має пройти десятиденний лабораторний контроль.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. 

Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.