За даними Волинської обласної інфекційної лікарні, зареєстровано випадок захворювання на Лайм бореліоз у студентки одного з Волинських вишів.

Згідно проведеного епідрозслідування, встановлено, що перебуваючи на відпочинку в кінці травня в приватному секторі села Світязь, Шацького району, у студентки мав місце укус кліща. В результаті чого через місяць у хворої виникла відповідна для Лайм бореліозу симптоматика, з приводу чого вона звернулась в обласну інфекційну лікарню. Діагноз хвороби Лайма підтверджений лабораторно, на даний момент хвора перебуває на стаціонарному лікуванні.

Враховуючи зазначене, наголошуємо про актуальність заходів профілактики Лайм бореліозу при відпочинку на природі та відвідуванні парків, скверів та особливо лісу.

Варто також не забувати про само- та взаємоогляд відкритих ділянок тіла та одягу при поверненні з місць відпочинку. Будьте уважні, щоб відпочинок на природі не завдав Вам шкоди.

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».