З метою надання організаційно – методичної допомоги Волинському обласному лабораторному центру та перевірки організації лабораторної діагностики коронавірусної хвороби в області,  на Волині протягом 2-х днів перебувала комісія ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»,  у складі виконуючого обов’язки директора Кузіна І.В. та заступника генерального деректора Черненко Л. М..

Комісія проінспектувала Волинський обласний лабораторний центр та ряд медичних закладів області, ознайомилась з їх роботою в частині епідеміологічного нагляду (спостереження) та здійснення профілактичних заходів з метою профілактики поширення коронавірусної хвороби, оцінила якість організації  та проведення лабораторної діагностики COVID-19.

За підсумками та результатами перебування комісії на Волині в облдержадміністрації відбувся прес-брифінг.

https://voladm.gov.ua/new/brifing-za-rezultatami-perebuvannya-na-volini-kerivnictva-du-centr-gromadskogo-zdorovya-moz-ukrayini-4-veresnya-video/

Як зазначив очільник Центру громадського здоров’я Ігор Кузін, на сьогодні ситуація  щодо захворювання на COVID-19 є відносно керованою, за результатами Державної комісії ТЕБ та НС, яка відбулася 3 вересня. Жоден населений пункт Волині не віднесений до «червоної» зони. «Помаранчевий» рівень буде встановлено в  м. Луцьк та у Луцькому районі; жовтий» рівень буде встановлено в: м. Володимирі-Волинському та у Володимирі-Волинському, Горохівському, Ківерцівському, Любешівському, Маневицькому, Рожищенському, Турійському, Шацькому районах. Ігор Кузін наголосив, що саме від рівня дотримання протиепідемічних заходів  та рекомендацій, наданих Міністерством охорони здоров’я,  буде залежати ефективність протидії COVID-19.

 Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».