У відповідності до плану роботи Волинської облдержадміністрації  фахівці ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» прийняли участь в нараді з підведення підсумків роботи радіологічних служб області у 2016 р. та визначення основних завдань програми за КПКВ 2408070 «Радіаційний захист населення та екологічне оздоровлення територій, що зазнали радіоактивного забруднення» на 2017 рік, яка відбулась 16.12.2016 р. в смт.Маневичі.

В виступах доповідачів було зазначено про виявлення  значного відсотку проб молока, дикоростучих грибів та ягід з перевищенням допустимих рівнів вмісту радіонуклідів цезію-137.

Тому при обговоренні питань щодо створення належних умов проживання населення на радіоактивно забруднених територіях та з метою отримання реальної картини для прийняття критеріїв віднесення населених пунктів до зон радіоактивного забруднення було вирішено повторно звернутися до Державного агентства України з управління зоною відчуження про  проведення щорічної повноцінної дозиметричної паспортизації на території області.