У зв’язку із спалахом кору в країні та за результатами засідання оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуацію з поширення кору в Україні, 13 вересня 2017 року в приміщенні Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації відбулася нарада за участі усіх регіонів у відеоселекторному режимі, на яку запрошувались керівник Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я.

На нараді обговорено План заходів Міністерства охорони здоров’я щодо організації підготовки та проведення додаткових заходів з імунізації населення проти кору, терміни його реалізації. Відповідно до цього плану необхідно максимально охопити щепленнями проти кору дітей вікової групи від одного до дев’яти років. Для цього в Україну поступило понад 580 тисяч доз вакцини КПК.  На виконання вищевказаного плану у Волинській області буде створений оперативний штаб з питань щодо реагування на епідемічну ситуацію з кору.

Враховуючи несприятливий епідемічний прогноз з цієї інфекції, для контролю епідемічної ситуації, з усіма учасниками селекторної наради було обговорено епідемічні ризики, необхідність вжиття профілактичних та протиепідемічних  заходів для недопущення  поширення кору в Україні.

Довідково.

На Волині в даний час випадків кору не зареєстровано, але враховуючи ситуацію в Україні, загострення епідемічної ситуації прогнозується найближчим часом.

Нагадуємо, що єдиним захистом від кору є щеплення. Не зволікайте, захистіть своїх дітей.