13 квітня 2021 року відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей в області.

Участь в робочій нараді прийняла заступник генерального директора ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Надія Костирка та проінформувала про епідситуацію в області та епідемічні ризики в ході підготовки та проведення цьогорічної оздоровчої кампанії.

Основним документом, який на сьогодні регламентує роботу дитячих закладів в умовах карантину є постанова головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року № 43. Також, Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня № 30 внесені зміни, котрі стосуються питань перебування дітей в оздоровчому таборі у випадку переходу області в «червону зону». Зокрема, у разі встановлення «червоний рівень» епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку, робота такого закладу триває до кінця зазначеної зміни з дотримання протиепідемічних заходів. Відтак, під час такого періоду заїзд інших дітей не буде здійснюватися.

 Учасники наради обговорили плани та проблемні питання, які виникають при підготовці до відкриття оздоровчого періоду для дітей в області. Зокрема, були озвучені пропозиції щодо роботи закладів та їх подальше функціонування відповідно до нових нормативних документів. Керівників позаміських закладів оздоровлення та відпочинку закликали ознайомитися із ними.