23 червня  2017 року відбулася нарада у голови Волинської обласної державної адміністрації у відеоселекторному режимі, на  яку  запрошені голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, керівники виконавчих комітетів міських рад, територіальних органів міністерств та інших  центральних органів виконавчої влади, підприємств,  установ та організацій.

На нараді з доповіддю «Про вжиті заходи щодо попередження та запобігання в області  епідемічних ускладнень, гострих кишкових інфекцій» виступила в.о.  директора  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Н. Янко.

Враховуючи неблагоприємний епідемічний  прогноз на літньо-осінній період 2017 року, у  доповіді  висвітлені   питання  щодо епідемічної ситуації з інфекційних хвороб в державі та  області,  вказано на  епідемічні ризики, необхідність вжиття профілактичних та протиепідемічних  заходів, що потребують   посиленої уваги органів влади, керівників, власників підприємств, закладів, установ та організацій в частині  запобігання  інфекційних хвороб, збереження  здоров’я громадян.

В зв’язку з  важливістю  зазначених  питань, за результатами  наради  підготовлено  Доручення  голови  Волинської обласної державної адміністрації.