15 квітня 2021 року заступник генерального директора ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Надія Костирка  прийняла участь у засіданні обласної Координаційної  Ради з проблем ВІЛ-інфекції – СНІДу, туберкульозу та наркоманії.

На засіданні обговорено актуальні питання профілактики соціально значимих захворювань (ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії) в області, вплив епідемії COVID-19 на розвиток, профілактику та поширення вказаних захворювань.

Обговорено стан епідситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в області за період епідемії та за 2020 рік, забезпечення обстеження на ВІЛ-інфекції/СНІД 5% населення області.

Заслухано питання виконання «Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу, в тому числі хіміорезистеного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 р. та плану заходів щодо її реалізації у Волинській області».

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України»