Волинський  обласний  лабораторний центр Міністертсва охорони здоров’я України  інформує  наступне.

У дошкільному навчальному закладі «Пізнайко»  смт Локачі  виникло групове захворювання  гострою кишковою інфекцією серед вихованців закладу.

За медичною допомогою з проявами гострих кишкових інфекцій звернулось  6 дітей віком від  3-х до 5 років,  захворювання зареєстровано у  двох групах закладу:  5 випадків в старшій групі, 1 дитина – в молодшій групі.  Діти лікуються амбулаторно,  перебіг захворювання в легкій формі. 

В осередку проведено епідеміологічне обстеження. Під час обстеження  для лабораторного дослідження  відібрано матеріал від  працівників  дошкільного закладу.  Забрано  для  бактеріологічного дослідження  харчові продукти, змиви,  проби питної води. За результатами  лабораторних досліджень  виявлено умовно патогенну флору у  трьох  дітей  та ідентичну —  з довкілля.

В закладі проведена заключна  дезінфекція.

За контактними встановлено медичний нагляд.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації,  Горохівським міжрайонним відділом обласного лабораторного центру  проводиться  комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації епідускладнення.   

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» .