ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує, що завершено лікування хворих та  епідеміологічне розслідування  спалаху сальмонельозу, котрий  виник після святкування весілля в готельно — ресторанному комплексі «Садиба на джерелах».  Всього захворіло 27 осіб,  з них 3 дитини.

Враховуючи результати епідеміологічного розслідування зроблено висновок, що  спалах сальмонельозу виник  у звязку з порушенням в організації святкування, включено в меню велику кількість епідемічно небезпечних страв,  не врахований температурний фактор. Ймовірно, що фактором передачі сальмонельозу виявились  страви контаміновані сальмонелою  через обладнання, або руки персоналу (легка форма захворювання або транзиторне носійство після попереднього весілля).

22.08.2018 року  в кафе «Фора»   м. Луцька зареєстровано захворювання  гострою кишковою інфекцією з підозрою на сальмонельоз у 7 осіб. Захворювання протікає в  середній формі важкості, 6 осіб госпіталізовано в інфекційне відділення. У двох перших госпіталізованих хворих діагноз сальмонельозу підтверджено бактеріологічно.           

Розпочато та проводиться  епідеміологічне розслідування, до

епідрозслідування  залучена Держпродспоживслужба м. Луцька.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови  посилання на ДУ  «Волинський обласний лабораторний центр  МОЗ України».