За сприяння Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні, 08-10 травня на базі ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» тривав тренінг «ПЛР у діагностиці COVID-19».

Протягом трьох днів лікарі – вірусологи, лікарі – бактеріологи, лікарі – епідеміологи лабораторного центру поглиблювали свої теоретичні та практичні знання з ПЛР діагностики COVID-19, включаючи  питання біобезпеки.

По закінченню тренінгу усім учасникам було вручено відповідні сертифікати.  

Начасі метод полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), набув найбільшого визнання у світі серед молекулярно-біологічних методів досліджень. Перевага даного методу – дуже висока чутливість  та специфічність аналізу, швидкість отримання результату та використання для виявлення збудника різноманітного біологічного матеріалу від хворої людини.

Широкому впровадженню ПЛР в практику охорони здоров’я, безумовно сприяє спрощення технологічних підходів до проведення досліджень та постійне підвищення професійного рівня фахівці.

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».