11  липня   2017 року в  Волинському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України  відбулася прес-конференція    «Епідемічна ситуація, стан інфекційної захворюваності в області, епідпрогноз та заходи профілактики актуальних інфекційних хвороб». У заході  взяли  участь керівники обласного лабораторного центру, завідуючі  відділами, відділеннями та лабораторіями, лікарі-інфекціоністи обласної інфекційної лікарні.

                                                                               Запрошені представники засобів масової ін
image-0-02-05-c98c2a57428b83a64ba6d3a0beedf77ce14dfefca367e86b9cc2745219fbc854-Vформації (телерадіокомпанії, газет, журналів, кореспондентських пунктів, інформаційних агентств).

З доповіддю «Актуальні питання  з профілактики інфекційних хвороб у Волинській області» виступила в.о.  директора  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Н. Янко. Враховуючи неблагоприємний епідемічний  прогноз з інфекцій, що керуються засобами імунопрофілактики на період до кінця  2017 року, у  доповіді  висвітлені   питання  щодо епідемічної ситуації з цих інфекцій в державі та  області,  вказано на  епідемічні ризики, необхідність проведення  щеплень проти кору, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, епідпаротиту,  краснухи,  правцю тощо. Також наголошено про  стан захворюваності  та профілактику ботулізму, гострих кишкових інфекцій,  в тому числі сальмонельозу,  вірусних гепатитів, кліщового вірусного енцефаліту, хвороби Лайма,  зоооантропонозних, паразитарних  захворювань, які є актуальними  на даний період  в області.

Лікарі обласного лабораторного центру  та лікарі-інфекціоністи обласної інфекційної лікарні відповіли на запитання журналістів, присутні прийняли участь в обговоренні, відбувся обмін думками. Дані рекомендації для населення, батьків з питань профілактики інфекційних захворювань,  необхідності проведення щеплень.