28 — 30 травня 2019 року в м. Києві відбувся семінар-тренінг «Актуальні питання епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями в сфері громадського здоров’я» за участю фахівців Центру громадського здоров’я, представництва ВООЗ в Україні та лікарів-епідеміологів обласних лабораторних центрів МОЗ України.

У семінарі прийняла участь заступник директора ДУ “Волинський ОЛЦ МОЗ України” Дудковська Лариса Володимирівна.

З  цікавими презентаціями виступили: заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України Кузін І., завідувач відділу епіднагляду за інфекційними хворобами ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України Родина Р., представники бюро ВООЗ в Україні, та інші.

 

Виступаючі наголосили на необхідності удосконалення системи епіднагляду та приведення її у відповідність до міжнародних стандартів.

В ході семінару:

  • розглянуто зміни до існуючих нормативно-правових документів, впровадження електронних інформаційних систем за інфекційними хворобами;
  • обговорено проект наказу МОЗ України “Про затвердження порядку здійснення епіднагляду за інфекційними хворобами та переліку інфекційних хвороб, що підлягають реєстрації.”

Визначено цілі та завдання системи епідеміологічного нагляду у контексті громадського здоров’я, сильні та слабкі сторони окремих компонентів системи епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями.

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні, напрацюванні пропозицій та зауважень.

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».