ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про завершення епідеміологічного розслідування та ліквідацію спалаху сальмонельозу, пов’язаного  з поминальним обідом в кафе «Фора». Всього захворіло 7 осіб, з них 2 дітей. За результатами бактеріологічного обстеження  у 5 хворих підтверджено діагноз сальмонельозу. Всі хворі  після лікування та  контрольного бактеріологічного обстеження  виписані  в задовільному стані.

В осередку захворювання проводились лабораторні обстеження працівників закладу та  об’єктів довкілля.

При дослідженні змивів з обладнання на харчоблоці патогенної та умовно-патогенної мікрофлори не виділено, а виділені  бактерії групи кишкової палички в  10%. Це свідчить про порушення протиепідемічного режиму, особистої гігієни персоналу, режимів миття та дезінфекції обладнання та інвентаря  на об’єкті і могло спричинити забруднення  готової продукції.

 Нами встановлено, що продукти заготовляються, в основному, на завокзальному  ринку. Супровідні документи, котрі засвідчують безпечність і якість продукції, відсутні.

В осередку проведено комплекс протиепідемічних заходів.

В домашніх осередках та на об’єкті проведена заключна дезінфекція, встановлено медичне спостереження за контактними. Поширення  інфекції не зареєстровано.

          До епідрозслідування  залучено Луцьке міське відділення Головного управління Держпродспоживслужби у  Волинській області. За інформацією цієї служби виявлені порушення санітарного законодавства, котрі могли сприяти поширенню інфекції та виникненню спалаху сальмонельозу.

     Про усунення виявлених порушень санітарного законодавства,  результати розгляду протоколу  про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», про результати бактеріологічних досліджень проведених  Держпродспоживслужбою м. Луцька нам не повідомлено.

Ймовірно, що фактором передачі сальмонельозу виявились  страви приготовані  в кафе: салат з куркою (вживали 90% захворілих), мясна нарізка (вживали 85% захворілих), контаміновані сальмонелою  під час приготування.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови  посилання на ДУ  «Волинський обласний лабораторний центр  МОЗ України».