Працівники ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» разом з усією медичною спільнотою  області прийняли участь в урочистостях з нагоди — Дня медичного працівника, який традиційно відмічається в третю неділю червня. День медичного працівника одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення  за політичних або економічних мотивів. Незважаючи на всі складнощі, які випробовує на сьогодні сфера охорони здоров’я  престиж медичного працівника залишається високим. 

Реалізація державної політики у сфері забезпечення епідемічного благополуччя населення спрямована на збереження найціннішого – життя і здоров’я людини.

Напередодні дня медичного працівника  у Луцьку в обласному академічному музично-драматичному театрі керівники області, міста, начальник управління охорони здоров’я, голова профспілки працівників охорони здоров’я  привітали працівників медичної галузі всієї і з усіх районів області. Серед нагороджених грамотами та подяками голови Волинської обласної державної адміністрації, голови обласної ради та виконуючої обовязки міського голови було відзначено 16 лікарів та середніх медпрацівників ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», які внесли вагомий внесок в організацію та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на зниження інфекційної та неінфекційної захворюваності.

Зокрема: були нагороджені медичні працівники відділів та відділень ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»,   Володимир-Волинського, Горохівського, Ковельського, Камінь-Каширського, Маневицького,  Луцького, Рожищенського районів  та медпрацівники  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Шановні колеги, друзі! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – днем медичного працівника! Родинного вам тепла, достатку, здоровя та мирного неба над головою.