Питання епідемічної безпеки у період літнього оздоровлення дітей Горохівського району заслухано на нараді у в.о. голови РДА. Завідувач Горохівського міжрайонного  відділу ДУ « Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України » ознайомила присутніх із епідемічною ситуацією в районі в т.ч. щодо захворюваності кором  та з протиепідемічними заходами які необхідно проводити, для  попередження  та поширення інфекційних захворювань в оздоровчих та відпочинкових закладах.

Дане питання   було заслухано і  на нараді з директорами шкіл по підготовці до роботи пришкільних відпочинкових таборів 18.05.2018 року. Присутні також були ознайомлені з Дорученням голови ОДА «Про стабілізацію епідеміологічної ситуації в області» від 16 травня 2018 року № 3132/17/2-18 та заходами і завданнями, щодо недопущення поширення інфекційних хвороб.

Крім того 22 травня 2018 року завілувач відділу прийняла участь у  робочій нараді у в.о. голови, керівника апарату райдержадміністрації   за участю керівників окремих управлінь райдержадміністрації, установ та організацій. В ході наради проаналізовано стан захворюваності в районі на кір та заходи , які проводяться та які необхідно провести щодо недопущення поширення захворювання.