26.02.2018 року в Луцький  міськміжрайонний  відділ  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» звернулась начальник управління  освіти Луцької міської ради з заявою провести моніторингові лабораторні дослідження  умов перебування дітей  в  дошкільному навчальному закладі №33 м. Луцька.

В ході візиту було встановлено, що  в закладі відсутні 11 осіб молодшої  садової групи. Зі слів  батьків  в дітей  23.02.2018 року відмічались кишкові розлади. За інформацією лікаря приймального відділення  обласної інфекційної лікарні  з 15.02.2018 року по 27.02.2018 року  (станом на 13-00) діти дошкільного навчального закладу  №33  в стаціонар не звертались. Екстренні повідомлення  з інфекційної лікарні та інших  лікувально-профілактичних установ про наявність інфекційних захворювань серед дітей  ДНЗ №33 в  лабораторний центр   не  надходили.

В  ДНЗ №33 для лабораторного дослідження відібрано: 2 проби харчових продуктів на бактеріологічне дослідження,  10 змивів на визначення Е.Со1і; 1 проба питної води на бактеріологічне і 2 проби  на вірусологічне дослідження ( на наявність рота та ентеровірусів).  Результати досліджень:  змиви на Е.Со1і і вода на бактеріологічне дослідження  — від`ємні, решта проб в роботі.

 Рекомендуємо батькам в разі  виникнення підозри на  інфекційне захворювання  у дітей звертатись в  лікувально-профілактичні установи до  лікарів  для отримання своєчасного  адекватного обстеження та лікування.