Станом на ранок 28 лютого 2020 року було зареєстровано 83 389 випадків захворювання COVID-19, з них 2858 закінчились смертю, у той же час 36 569 (43,8%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 4430  випадків у 45 країнах світу.

На території Європейського регіону ВООЗ у 20 країнах зареєстровано 774 випадки захворювання COVID-19 та 19 летальних випадків (Італія — 650, Німеччина — 26, Франція — 18, Іспанія — 25, Великобританія — 16, Хорватія -3, Австрія — 2, Росія — 2;  Фінляндія — 2, Швеція — 7, Ізраїль — 3, Швейцарія — 6, Греція — 3, Норвегія — 4, Данія, Румунія, Грузія, Естонія, Північна Македонія та Бельгія по одному випадку).

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) оприлюднив тимчасові рекомендації для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:

  • Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.
  • Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.
  • Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення та дезинфекції.
  • Варто створити на робочих місцях умови для дотримання правил особистої гігієни (забезпечити працівників достатньою кількістю миючих засобів, денззасобів для рук на основі спирту, одноразових серветок тощо).
  • Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.
  • Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників щодо дотриманя правил особистої гігієни, етикету кашлю та чхання.
  • При плануванні відряджень варто дотримуватися рекомендацій ВООЗ, відслідковувати повідомлення та дотримуватися рекомендацій офіційних органів країн, до яких плануються поїздки.