Рівень захворюваності  гострими респіраторними  вірусними інфекціями  у Волинській області протягом перших чотирьох   тижнів  епідсезону 2016–2017 років на 20 % перевищує минулорічні показники аналогічного періоду і знаходиться  на рівні середнього показника по державі.

У нинішньому епідсезоні в області вже зареєстровано  15915 хворих  гострими респіраторними  вірусними інфекціями. Діти віком до 17 років становлять 65 % від загальної кількості захворілих.

За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності зростає як серед дорослих, так і серед дітей, проте у жодному з регіонів показники не перевищують епідемічних порогів. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в м. Луцьку – 1012,3, найменший – у Локачинському районі  – 39,9 на 100 тис. населення.

Всього в області  з початку епідемічного сезону госпіталізовано з попередніми діагнозами «Гостра респіраторна вірусна інфекція» 472 особи (2,9 % від захворілих), з них 80,2 % становлять діти віком до 17 років.

Починаючи з 40 тижня 2016 року фахівцями вірусологічної лабораторії Волинського обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 4 зразки матеріалів від хворих на грип, позитивних результатів не визначено.

На тяжкий гострий респіраторний синдром захворіло 2  осіб ( 1 дитина і 1 дорослий). З початку епідемічного сезону за оперативними даними вакцинація проти грипу не проводилася.