На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулась 28.09.2020р., обговорили епідемічну ситуацію у області та затвердили нове епідеміологічне зонування, яке діє з 28 вересня 2020 року. Зокрема, на Волині збільшилася кількість адміністративних одиниць «помаранчевого» рівня, який згідно нового розподілу діє у містах Володимир-Волинському, Нововолинську та у Володимир-Волинському і Луцькому районах.

Продовжують належати до «жовтого» рівня місто Луцьк, Горохівський, Іваничівський, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Турійський та Шацький райони. Окрім того, відповідно до нового рішення ТЕБ та НС, до «жовтої» зони віднесено також місто Ковель, Ківерцівський, Локачинський та Маневицький райони.

Слід зазначити, що наразі на Волині немає жодного міста чи району, віднесеного до «червоного» рівня  епідемічної небезпеки. Однак, кількість нових випадків захворювання на COVID-19 щодня збільшується. Зокрема за минулий тиждень кількість нових випадків захворювання збільшилася на 44% та становила 839 проти попередніх — 583. Приріст активних випадків становив 24%.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів № 641 на території регіону або окремої адміністративно-територіальної одиниці регіону, на якій установлено «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій або органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Звертаємо увагу волинян на необхідність дотримання карантинних вимог, зокрема, маскового режиму у громадському транспорті та місцях скупчення людей, користування дезінфекторами та дотримання соціальної дистанції.