Вчора  у  Луцькому районі зареєстрований випадок захворювання на ботулізм мешканця одного із сіл району. Хворий, дитина 12 років,  доправлений на лікування в обласну інфекційну лікарню. Захворювання пов’язує із вживанням  в їжу  м’ясної  консерви домашнього приготування.

     Фахівцями лабораторного центру МОЗ України проводиться епідеміологічне розслідування даного випадку, встановлюються фактори і шляхи передачі.

     Повторно наголошуємо про небезпеку від  використання  в їжу консервованої продукції негарантованої якості, особливо  домашнього приготування (м’ясних,  рибних, овочевих консервів). Не слід вживати також  консерви невідомого походження, із деформованими чи  «піддутими» кришками.   Ботулотоксин чутливий до впливу  високих температур, тому консервовану продукцію перед вживанням необхідно піддати термічній обробці (прокип’ятити, протушкувати  чи просмажити).

     В разі появи  симптомів хвороби (недомагання, нудота, блювота, болі в животі тощо)  необхідно терміново звернутись за медичною допомогою,  вчасно розпочате  лікування  значно збільшує шанси  для повного  виздоровлення.    

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».