Фахівцями структурних підрозділів ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» продовжуються раптові обстеження на стафілокок працівників харчоблоків загальної середньої та дошкільної освіти Волинської області.

Згідно інформації МОЗ України, у поточному навчальному році в закладах освіти вже відбулося два спалахи гострих кишкових інфекцій: в м. Хмельницький постраждало 93 особи, з яких 92 — діти, в Конотопському районі Сумської області постраждало 32 особи, з яких 27 — дітей, і це сталося через те, що люди, які готували харчування в школах, були носіями золотистого стафілококу.

Під час раптових обстежень лікарями-епідеміологами здійснюється забір на гострі кишкові інфекції у закладах загальної середньої та дошкільної освіти області, перевіряються особисті медичні книжки персоналу із обов’язковою фіксацією останнього медогляду та закладу, що його проводив.

Як відомо, за частотою випадків саме стафілококове отруєння посідає перше місце серед харчових отруєнь. Причина його виникнення –  потрапляння в організм ентеротоксину. Чутливість людини до ентеротоксину стафілокока дуже висока — отруєння настає у 90%, що вживали заражену їжу.

Джерелом стафілококової токсикоінфекції є зазвичай такі харчові продукти: м’ясні та рибні страви, молоко, сир, соуси, пудинги, але основним продуктом є кондитерські вироби з кремом. У молоко інфекція може потрапити з вимені корів, хворих на мастит.

Тому, фахівці ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»наголошують на дотриманні наступних правил, абизнизити вірогідність накопичення стафілокока в харчових продуктах:

дотримуватись встановлених термінів реалізаціїшвидкопсувних продуктів;
прибирати приміщення, чистити та дезінфікуватиінвентар (обладнання, посуд, предмети побуту) як на виробництві, так і в домашніх умовах;
своєчасно проводити медичний огляд людей, якіпов’язані з приготуванням їжі;
відсторонювати від роботи осіб, які страждаютьна діарею та простудними захворюваннями, ангінами, фарингітами, фурункульозом або маютьінфіковані рани;
обов’язково піддавати тривалій термічній обробціпродукти під час приготування;
дотримуватись правил особистої гігієни (чистийспецодяг, гумові рукавички);
уникати купівлі харчових продуктів у невстановлених місцях і торгових точках, не забезпечених холодильним обладнанням.

На фото фахівціЛюбомльського районного відділупроводять обстеження працівників смт. Шацьк

 На фото фахівціЛюбешівського районного відділу проводять обстеженняпрацівників харчоблоку ЗЗСО «Залізницький ліцей»

На фото фахівці Любешівськогорайонного відділу проводятьобстеження працівників харчоблоку ЗЗСО «Судченський ліцей»

На фото фахівці Рожищенського районного відділупроводять обстеження працівників харчоблоку дитячого закладу.