ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує, що з 1 січня 2021 року  набрав чинності Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти.

         Серед іншого, даним документом встановлено вимоги до комп’ютерного обладнання,  навчальних приміщень, змінено підходи до організації харчування, регламентовані вимоги до  харчових продуктів та готових страв, що можуть пропонуватись дітям тощо. 

       В зв’язку з цим, ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» готова проводити лабораторні дослідження питної води, води басейнів,  повітря, показників мікроклімату,  рівня освітленості, окремих критеріїв безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини, вимірювання потужності поглиненої дози зовнішнього гамма-випромінювання в закладах загальної середньої освіти. Окрім того, лабораторний центр проводить лабораторно —  інструментальні  дослідження та випробування для атестації робочих місць персоналу закладів освіти.
       Новим Санітарним регламентом передбачено, що керівники закладів мають забезпечити негайне інформування  лабораторних центрів МОЗ України відповідної території про виникнення в закладі освіти інфекційних захворювань, отруєнь для проведення епідеміологічних розслідувань та надання пропозицій щодо локалізації та ліквідації їх осередків.