водоймиВолинським обласним лабораторним центром МОЗ України та його структурними підрозділами протягом липня, серпня 2016 року проводилися дослідження безпечності і якості води відкритих водойм на 41 пляжах, рекреаційних зонах на воді, для підтвердження можливості їх використання для купання в літній сезон.

З досліджених понад 150 проб води відкритих водойм питома вага невідповідних за мікробіологічними показниками становила 3,3%.

Не відповідали гігієнічним нормативам проби води озер у с. Озеро Ківерцівського р-ну, оз. «Молодіжне» м. Ківерці. З даних питань для вжиття необхідних заходів проінформовано управління Держпродспоживслужби у Ківерцівському районі. Рекомендовано органам місцевого самоврядування вжити заходів по забороні купання. Повторні дослідження води за мікробіологічними показниками на вказаних водоймах відповідали санітарним вимогам.

Залишаються високими показники бактеріологічного забруднення води р. Турія, відібрані на Ковельському міському пляжі. Власнику пляжу надані рекомендації щодо здійснення заходів для заборони купання.