Відбулось чергове засідання новообраної Громадської ради при Держпродспоживслужбі України. На засіданні розглядались питання про постійнодіючі робочі органи Громадської Ради, затверджено особовий склад Комітетів, планування роботи Громадської Ради у 2019 році.  В роботі засідання прийняла участь  Наталія Янко, котра є членом Громадської ради, обрана до складу Комітету дотримання санітарного законодавства та Комітету безпечності харчових продуктів та ветеринарії Громадської ради при Держпродспоживслужбі України.

Під час зустрічі обговорювались організаційні питання Громадської Ради та Комітетів. Зокрема, Наталією Янко винесено до розгляду питання: «Як працювати підприємцям та фізичним особам підприємцям, якщо скасовано обов’язковість усіх супровідних документів для введення в обіг продуктів харчування на території України (крім товарно-транспортної накладної — ТТН)? Адже не усі  представники малого бізнесу здатні надати даний документ. Наразі нове законодавство не обмежує операторів ринку у виборі супровідних документів, досліджень

сировини. Це питання стосунків між операторами ринку та їх постачальниками. А регулює їх програма-передумова НАССР «Специфікації (вимоги) до сировини та контроль за постачальниками».

Тож, суб’єкти господарювання, підприємці Волині можуть звертатись до Наталії Янко, як регіонального представника Громадської ради з пропозиціями,  проблемними питаннями діяльності в сфері безпечності харчових продуктів та контролю за дотриманням санітарного законодавства.