Про скасування довідок в дошкільний навчальний заклад після тимчасової відсутності дитини

Відповідно до роз’яснення Міністерства охорони здоров’я та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234 затверджено Санітарний Регламент для дошкільних навчальних закладів Цей санітарний регламент (далі — Регламент) визначає санітарно-епідеміологічні вимоги до дошкільних навчальних закладів усіх форм власності та встановлює вимоги до розпорядку дня і навчання, організації життєдіяльності, рухової активності дітей.

Відповідно до п.2 Розділу ХІ Регламенту діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики – сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини – реконвалесцента на перші 10-14 днів.

Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.

Надання будь яких інших довідок не передбачено зазначеним нормативно-правовим актом.

Відповідальним за дотримання вимог цього Регламенту є засновник (власник) та керівник дошкільного навчального закладу.

Чітке виконання вимог Регламенту дозволяє створити нешкідливі умови розвитку, виховання, навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей.