В здорової людини мікрофлора кишківника представляє собою оптимальне кількісне співвідношення різноманітних бактерій кишкової палички, ентерококів, лакто та біфідо бактерій.

Дисбактеріоз — це симптомокомплекс, який може супроводжувати багато різноманітних захворювань кишкового тракту, як результат неправильного харчування та лікування антибіотиками.

Аналіз калу на дисбактеріоз може бути призначений також за наявності таких симптомів: запор , діарея, дискомфорт та біль у животі, метеоризм, алергічні шкірні захворювання. Зміни показників мікрофлори можуть призвести до погіршення процесів всмоктування та засвоєння їжі, що передує виникненню патологічних змін у роботі всього організму.

Основна мета діагностики  —  кількісне визначення складу нормальної мікрофлори ,наявності та кількості умовно–патогенних бактерій (золотистий стафілокок,  гриби кандіда та ін.)  та патогенних мікроорганізмів (сальмонела, шигела)

ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерста охорони здоров’я України» проводить дослідження на дисбактеріоз та чутливість до антибіотиків виділених культур мікроорганізмів.

Термін виконання від 3 до 5 днів.

Детальну інформацію можна дізнатись за телефонами:

  • (033) 757780 з 9.00 до 16.00

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».