Керівництво і фахівці ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»  взяли участь в онлайн-тренінгу «Управління Групами швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я». Його організував Центр громадського здоров’я МОЗ України з метою підтримки розвитку Груп швидкого реагування на надзвичайні ситуації на регіональному рівні.

Групи швидкого реагування (ГШР) були створені у Волинському ОЦКПХ на випадок хімічних, радіаційних, ядерних та біологічних ризиків в умовах воєнного стану в Україні. Також були визначені функції та алгоритми роботи Груп.

Під час онлайн-тренінгу учасники відпрацювали механізми планування, реагування та взаємодії, пов’язані з функціонуванням ГШР, особливості створення для них стандартних операційних процедур (СОПів). Окрім того, йшлося про кадрове забезпечення ГШР  і навчання працівників, залучених у  Групи швидкого реагування.

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та МОЗ України.