Україна долучилась до проведення Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, метою якого є привернути увагу суспільства до проблеми високої смертності під час аварій на дорогах.

Цьогорічний захід пройде під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху», для  привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм. В Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

За даними ВООЗ, в світі смертність внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП) з кожним роком зростає і нині становить в середньому 1,35 млн. людей на рік.

Лише за минулий рік в Україні сталося більше 150 тис. ДТП, в яких загинуло близько 3 500 людей і ще  31 тисяча травмованих.

У Волинській області за 2018 рік трапилося 2202 аварії, з яких 594 — з потерпілими. Лише по місту Луцьку цей показник становить 893 аварії, з яких 194  — з потерпілими.

Більшість смертей при ДТП можна було б уникнути, дотримуючись правил дорожнього руху. Тому ми закликаємо кожного учасника дорожнього руху бути відповідальним та уважним, зокрема, не перевищувати швидкість на дорогах; не вживати алкоголь, не нехтувати вимогою щодо застосування ременів безпеки, дитячих автокрісел тощо. Адже безпека дорожнього руху – це вибір кожного з нас.

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».