На території Волинської області  влітку 2017 року запланована робота 190 закладів відпочинку та оздоровлення, зокрема: 12 – стаціонарних дитячих таборів,  2 санаторіїв, 1 наметового містечка та 174 таборів з денним перебуванням

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» фахівці ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» взяли участь у здійсненні комісійних обстежень стаціонарних дитячих оздоровчих та відпочинкових закладів області. Обстеження проводились з метою оцінки готовності закладів до проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року. Під час обстеження проводився відбір проб води на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» та води відкритих водойм. Керівникам оздоровчих закладів надано методичну допомогу та рекомендації щодо організації та проведення санітарно-гігієнічних заходів.

Результати проведених обстежень розглянуті на засіданні обласній міжвідомчій комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей  01.06.2017 року.

Оздоровчий сезон  в області розпочався з 29.травня  і буде тривати до кінця серпня. Фахівці лабораторного центру та його відокремлених структурних підрозділів продовжують здійснювати моніторинг навколишнього середовища в дитячих  закладах  оздоровлення та відпочинку.