Вірусологічна лабораторія  оснащена сучасним обладнанням для проведення лабораторної діагностики інфекційних захворювань вірусної етіології. Сьогоднішній напрям діяльності:

-відслідковування циркуляції вірусів серед населення та в навколишньому середовищі;

— вивчення стану імунітету населення до вірусів кору, краснухи, вірусів поліомієліту, грипу для прогнозування епідемічної ситуації та своєчасного проведення профілактичних та протиепідемічних заходів.

 В роботі використовуються такі високочутливі лабораторні методи, як імуноферментний аналіз, полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР), які дозволяють якісно та швидко проводити діагностику вірусних хвороб зокрема, вірусних гепатитів А, В, С, ротавірусної інфекції, грипу та ін.

Лабораторія атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я (свідоцтво про атестацію № 264/10-П видане 26.03.2013р. ДЗ «Центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України»).

Фахівці лабораторії пройшли навчання в м. Києві  — інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. Громашевського Академії Медичних Наук України  та лабораторії вірусології Центральної СЕС МОЗ України.

Також, в лабораторії проводять дослідження харчових продуктів на генетичні маркери ГМО. Використовуються скринінгові методи виявлення трансгенної ДНК з використанням ПЛР в реальному часі, що дозволяє визначити послідовності промотору 35S та термінатору NOS.