Єдиною лабораторією у Волинській області, яка забезпечує проведення діагностики коронавірусу методом полімеразної ланцюгової реакції є вірусологічна лабораторія ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». Щодня в лабораторію на тестування надходить орієнтовно до 400 зразків біоматеріалу.  На сьогодні методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 протестовано 4677 осіб, в тому числі за останню добу – 188 осіб.

Враховуючи запровадження обов’язкового тестування: на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх осіб з ознаками коронавірусної  хвороби, а також тих, хто контактував з хворими на COVID-19; медиків, які працюють у медзакладах з такими хворими; працівників Національної поліції, Національної гвардії та інших працівників, задіяних у здійсненні протиепідемічних заходів, незалежно від того, чи мали вони контакт з хворим на коронавірусну хворобу, щодня зростає і кількість направлень на дослідження.

Усі дані про особу, котра підлягає обстеженню потрапляють в лабораторію у вигляді паперового носія (направлення), що вимагало великої кількості ручної паперової роботи та необхідності ведення всіх записів вручну.

 

 

Відсьогодні, завдячуючи IT компанії «Інтернетдевелс Фемілі» та особисто Віктору Левандовському, лабораторія в якості благодійної допомоги отримала комп’ютерну техніку з відповідним програмним забезпеченням — спеціальний інтерфейс для внесення даних  про особу (пацієнта) в електронну базу, що домопоже спростити процес реєстрації, наступне формування всіх необхідних бланків з результатами та журналів. Завдяки цьому,  зменшиться паперовий документообіг та відповідно пришвидшиться  процес видачі  результатів тестування.

Лікарі – вірусологи та працівники вірусологічної лабораторії вдячні за надану допомогу та підтримку в нелегкий час.

 

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» .