Групою ризику щодо COVID-19 робить людей не вік, а те, що літні люди мають хронічні захворювання. Що більше їх, то більше людина потребує вакцинації від COVID-19 щоб захиститися від тяжкого перебігу коронавірусного захворювання або ймовірної смерті від нього.

З метою нарощення темпів вакцинації проти COVID-19 людей літнього віку в Україні з 7 жовтня розпочали роботу мобільні пункти щеплення у відділеннях АТ «Укрпошта».

На Волині заплановано таких пунктів імунізації у 21 відділ АТ «Укрпошта». Станом на 08 жовтня запрацювало 14 таких пунктів. Зокрема, у м. Ковель (вул. Незалежності, 84), м. Луцьк, (вул. Шота Руставелі №9,вул. Кривий Вал №19, вул. Гордіюк №35,вул. Конякіна, вул. Львівська, №63), м. Володимир Волинський (вул. Сагайдачного 1), м. Камінь Каширський (вул.Шевченка 1),смт. Ратне (вул. Центральна 7), смт. Любешів (вул. Незалежності 76), м. Ківерці (вул. Шевченка 8), м. Нововолинськ (вул. Митрополита Шептицького 6), смт. Іваничі (вул. Грушевського 11).

Лікарями-епідеміологами структурних підрозділів ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» здійснено моніторингові візити у відділення АТ «Укрпошти» Волині.

Під час візитів проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед відвідувачів поштових відділень. Імунізацію у тимчасових пунктах щеплення проводиться не лише людей старше 60 років, а й для всіх охочих.

Вакцинація залишається єдиним способом захисту від COVID-19. Тільки свідомий вибір людей та відповідальне ставлення є запорукою здорового способу життя.

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та сайт МОЗ України.