Результатом безконтрольного призначення антимікробних препаратів є виникнення резистентних (не чутливих до антибіотиків) мікроорганізмів.

  • Аналіз на мікрофлору та чутливість до антибіотиків вважається обов’язковим , якщо у лікаря з’явилась підозра, що захворювання має бактеріальну природу.
    Бактеріальний посів – це лабораторний спосіб виявлення виду мікроорганізму, що викликає дане захворювання та антибіотика, який буде мати максимально ефективний вплив на виявлені мікроорганізми в конкретному випадку захворювання.
  • Матеріалом для дослідження можуть бути всі біологічні рідини організму людини, в тому числі сеча, харкотиння, мазки з носа та зіву, вуха, вагінальні виділення, грудне молоко, сперма, виділення з очей, синовіальна рідина.

ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерста охорони здоров’я України» проводить дослідження на мікрофлору та чутливість до антибіотиків, вартість дослідження — 358,75 грн.

Термін виконання від 3 до 4 днів.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном:
• (033) 757780 з 9.00 до 16.00

 

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».